0
Sepetim 0
İADE&İPTAL İŞLEMLERİ
HESAP BİLGİLERİ
 • Soobe.com.tr'ye üye olmak ücretli mi?

  Soobe.com.tr'ye üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Soobe.com.tr üyeliğinizle sadece size ve çocuğunuza özel indirim ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz için her seferinde adres bilgisi gibi detayları yeniden girmekle uğraşmaz; siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz!

 • Soobe.com.tr’ye nasıl üye olabilirim?

  Tam iki dakikada! Sitemizin en üst sağ kısımda bulunan “Üye Ol” bölümüne tıklayıp karşınıza çıkan üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz! Aramıza hoş geldiniz!

 • Soobe.com.tr'ye üye olmanın avantajları nelerdir?

  Soobe.com.tr’ye üye olarak; bir çok marka ve model arasından dilediğiniz ürüne, 365 gün iade/değişim avantajı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik 110 TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemezsiniz. Değerli vaktiniz size kalır.

 • Üyeliğim hemen aktif olur mu?

  Üyelik formundaki bilgileri doldurup “Üyeliğimi Onaylıyorum” butonuna bastığınız anda üyeliğiniz aktif olacaktır. Üye olurken vermiş olduğunuz e-posta adresinizi de ilk uygun olduğunuzda kontrol etmenizi rica ederiz; daha sonraki ziyaretlerinizde sizi ‘şıp’ diye tanıyabilmemiz ve size özel fırsatları paylaşabilmemiz için e-posta adresinizi teyit etmeniz gerekmektedir.

 • Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

  “Hesabım” bölümünden üyelik bilgilerinizi istediğiniz an güncelleyebilirsiniz.