Sepetim 0 Adet Ürün Bulunmaktadır.

Hakkımızda

Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda! 

Her gün yeni trendlerin ortaya çıktığı, her şeyin, herkesin iletişim halinde olduğu ve satın alma alışkanlıklarının tamamen değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Bu dünyaya doğan çocukların da daha zeki ve ne istediğini bilen bireyler olmasına da şaşırmıyoruz. 

Soobe markasının hikâyesi, işte tam da yeni nesil çocukların hikayesi. Soobe nesli, duygu ve düşüncelerini özgürce dile getirebilen, kendilerini ifade edebilen doğuştan dijital yeniçağın nesli. 

Soobe’de eğlence ve modaya, yaratıcılığı birleştirdik, 0-12 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratmak istedik. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış tek mağazacılık konsepti Soobe’yi, Dünya ve Türkiye’de çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarladık. 

Soo baby 
Soo baby ile bebek ürünlerine modayı getirdik. Siyah bir puset mi aradınız? Bahama baskılı pusetlerimizin hemen yanında siyah klasik pusetimizi bulabilirsiniz. Soobe nesli için yaratılmış Soo baby, hızlı, akıllı, trendleri takip eden, sizin gibi düşünebilen, tamamen bebek ürünü odaklı, güvenilir ve yüksek kaliteli bir marka. 

Oyuncak
Oyuncaklarla ilgili hep duyduğumuz, her yerde çoğunlukla birbirine benzer modellerin olduğu. Biz de araştırmalarımızı farklı yönlere çevirdik. 0-12 yaş aralığı için oyun saatlerine farklılık ve renk katacak oyuncakları Soobe’ye topladık.  

Moda 
Soobe’nin en çok sevdiği şey; moda! 0-12 yaş için tekstilden, aksesuara, farklı temaları taşıyan, sezon boyunca yenilenen koleksiyonlarla sürekli trendleri takip edebilirsiniz.İşlem yapılıyor..