Sepetim Adet Ürün Bulunmaktadır.

Pijama, Uyku Tulumu

1 Ürün Renk
Cinsiyet
Ürün Teması
Fiyat
İndirim Oranı
Menşei
Sepete Ekle Erkek Çocuk Pijama Takimi Mavi (3-12 yas)
Erkek Çocuk Pijama Takimi Mavi (3-12 yas)
Erkek Çocuk Pijama Takimi Mavi
(3-12 yas)
%25 29,99 TL
22,49 TL

Erkek Çocuk Pijama Ürünleri

Çocuk gelişimi açısından oldukça önemli olan uykunun kaliteli bir şekilde sürdürülmesi için, uyku vakti giyilen giyim ürünlerinin konforlu olması gerekmektedir. Örneğin, nefes alan bir kumaşa sahip olan erkek çocuk pijama ürünü tercihinde bulunmanız durumunda, minik yavrunuz deliksiz bir uyku uyumanın keyfini sürecek ve daha sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürecektir. Çocuk gelişiminde uykunun ne derece önemli olduğunu bilen ve erkek çocuk pijama ve erkek çocuk pijama takımlarını birlikte alarak minik yavrunuzun daha kaliteli bir uyku uyumasına yardımcı olmak isteyen Soobe, birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip erkek çocuk panduf ürünleriyle karşınıza çıkmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Minik yavrularımızın hayal gücünden ilham alarak geliştirdiğimiz pijama ve uyku tulumu ürünleri, kaliteli yapıları sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır.

Birbirinden farklı renk seçeneklerine ve ilgi çekici desenlere ev sahipliği yapan minik yavrularımızın moda anlayışına en uygun şekilde giyinmelerine öncülük etmektedir. Üretim aşamasında, çocuk sağlığına zararı bulunmayan kumaşlar ve baskı yöntemleri kullanılan çocuk pijama takımı modelleri arasından seçim yapan ebeveynler, kalitesine güvendikleri bir firmadan alışveriş yapmanın rahatlığını yaşarken, birbirinden farklı renk seçenekleri arasından tarzına uygun bir pijama modelini bulan giyim ürünlerine sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaktır.

Erkek Çocuk Pijama Modelleri

Her pijama üründe farklı temalar yaratıldı. Bu temalar kısaca; uzay, yarış, slogan ve okyanus temalı ürünlerdir. Bu temalar bütün pijama takımlarını süslemektedir. Bu ürünler üç farklı kalıp kullanılarak farklılaştırılmıştır. Bunlardan ilki, kısa kol ve şort pijama takımı, ikincisi kısa kol ve jogger pijama takımı, sonuncusu ise; uzun kol ve jogger pijama takımı olarak lanse edilebilir.

Pano baskıların yani tek bir motiften oluşan dokumalı veya baskılı desenler üzerine yeni temalar belirlendi. Yani baskılı desenli pijama ürünleri yaratıldı. Trendy pijama ürünleri ortaya çıktı ve hepsi bu da değil. Türkçe sloganlarla beraber yeni pijama takımı yine bu sezonun en çok merak edilen ürünü olacak. Çizgili kumaşlar ile birleştirilen pijama takımları da alternatifler arasında düşünülebilir.

Erkek Çocuk Pijama Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pijama seçerken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bu yüzden anneler babalar ilk olarak pijama modellerini seçerken erkek çocuklarının zevkini bilmeleri gerekir. Onlarla kavga etmemeli ve uzlaşı içinde bir ürün almalıdırlar. Her zaman seçme şansını ona vermeleri gerekir.

Pijamaların yapıldığı kumaşların özellikle kimyasal içeren ürünlerden olmaması gerekir. Bu ürünler çocuğunuzu hasta edebilir. Kimyasal olarak işlenmiş sentetik kumaşlar çocuğunuzun sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu konular ebeveynlerin tekelinde olmalıdır.

Son olarak, kış mevsiminde erkek polar pijamaları, yaz mevsiminde ise erkek çocuk yazlık pijama kullanılabilir. Bunlar terletmemeli ve cildi tahriş etmemelidir. Erkek pijama takımları özelinde dikkat edilmesi gerekenleri sıraladık.

Erkek Çocuk Pijama Takımı Kumaşları

Çocuklar için alacağınız pijama takımları konforlu olmalıdır. Konfor demek çocuğunuz için pijamalar içinde iyi bir gece uykusu demektir. İyi bir gece uykusu hem anne hem bebeğin mutluluğuna vesile olur. Dolayısıyla konforlu pijamalar, yazları terletmeyecek kadar iyi bir kumaştan yapılmalı, kışları üşütmeyecek kadar kalın olmalıdır. Dolayısıyla her mevsime ayrı olarak pijama ürünü satın almak gerekir.

Erkek Çocuk Pijama Takımı Fiyatları

Erkek çocuk pijama takımı modelleri ve pijama takımı ürünleri, modellere, kumaşa göre fiyatları internete özel bir şekilde değişebilir. Soobe.com.tr de yer alan farklı çocuk üst giyim modelleri, alt giyim modelleri ve diğer ürünlerin farklı fiyat avantajları olabilir. Hemen satın almanız da yarar vardır.

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Erkek çocuk eşofman modelleri, pijamalarının yanısıra alternatif bir tercih olarak hemen satın alabileceğiniz ürünlerdir. Eşofman takımının çocuğunun bedenini kaplayarak, konfor sağlaması çok önemlidir. Eşofmanın bedeninin ölçüsünün tam olması sayesinde çocuğunuz istediği gibi günlük enerjisini atabilecektir. Erkek çocuk eşofman alt ile rahatça kullanabilirsiniz.

Soobe.com.tr bünyesinde yer alan bütün çocuk ürünleri sağlıklı ve kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaşlar çocuğunuza rahat hareket imkanı sağlarken, kolay yıkanabilmektedir. Ayrıca yüzde yüz pamuklu ürünlerdir.

Genellikle bel tarafından lastiklere ve bağcıklara sahip olan bir sürü renkte olan erkek çocuk eşofman modelleri, minik yavrunuzun maksimum rahatına destek olacak şekilde esnek bir yapıda hazırlanmıştır. Esnek yapıyı muhafaza eden bu kumaş türü, çocuğunuz eşofman içinde günlük hareketliliğini sürdürmesini de hedefler.

Ayrıca, esnek yapıdaki kumaşlar, çocuğunuzun aktif olmasını sağlayacaktır. Diğer tekstil ürünlerinde olduğu gibi eşofmanlarda da çocuğunuzun hassas cildini düşünen sağlıklı kumaşlardan üretilmelidir. Sağlıklı kumaşlar çocuğunuzun yaşam kalitesini de yükseltecektir. Yaşam kalitesi yükselen çocuklar da fiziksel ve psikolojik gelişimlerini tamamlayıp gelecekte iyi bir birey olma yolunda bir adım atmış olurlar.

Anne babaların dikkat etmesi gereken başka nokta da eşofman alt modellerinde bulunan etiket kısımlarıdır. Etiket kısımlarının cilde teması ile bebeğin hassas vücudu etkilenebilmektedir.

Erkek Çocuk İç Giyim Ürünleri

Bebek ve çocuk giyim ürünleri denince akla gelen firmalardan biri olan Soobe kaliteli ve

kullanışlı iç giyim ürünleriyle karşınıza çıkıyor. Çocuklarınızın yaşam kalitesini her daim yükseltmeyi amaçlamakta olan Soobe, iç giyimde de pamuklu kumaşlı çocuk ürünleriyle biricik yavrularınızın enerjilerini en güvenli şekilde atmalarını sağlamaktadır. Çocuk iç giyim ürünleri, pijamalar içinde rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdendir. İç giyim ürünleri, çocuğunuzun bedenini iyi bir şekilde sararak her daim konforu öncelemektedir.

Çocuklarınız için Sağlıklı İç Giyim Ürünü Seçimi

Minik yavrularınız için ideal ürünleri seçerken sağlık açısından tüm standartları yerine getirmiş olarak ya da hijyen açısından güvenli ürünleri siz ebeveynler seçmek istersiniz. Mesela naylon ve türevleri en değerlilerinize zarar verecektir. Ayrıca çocuk iç giyim üzerinde bulunması muhtemel olan baskılı desenler ve kimyasal boyalardan uzak durulmalıdır. Sade ve tek renk ürünlerin seçilmesi sağlık açısından uygundur.

Çocuklarınız için seçeceğiniz külotların lastiksiz olması ve pamuklu olması hep daha iyidir. Bu sebeple olası idrar yolları problemlerinin önüne geçmiş olursunuz. Atletler için beyaz renk tercih edilmelidir. Atletler, çocuğunuzun bedenine tam uymalı, sıkmamalı, terletmemeli ve çocuğunuzu günlük rutinini bozmadan hareketli yapısına destek vermelidir. Kışın uzun kollu, yazın kısa kollu tercih etmelisiniz.

Yukarı
İşlem yapılıyor..